Komfovent

Rekuperatory Komfovent

rekuperatory komfoventMarka Komfovent to jeden z liderów branży HVAC w Europie. Firma posiada ponad 20 lat doświadczenia w projektowaniu i produkcji centrali wentylacyjnych. Dysponująca własnym laboratorium i nie szczędząca nakładów na badania i rozwój marka wypracowała szereg unikalnych rozwiązań konstrukcyjnych, którym rekuperatory Komfovent zawdzięczają swoją popularność. Obecnie centrale wentylacyjne Komfovent są jednymi z najczęściej polecanych przez instalatorów i najchętniej wybieranych przez inwestorów urządzeń na europejskim rynku.  

Rekuperatory Komfovent charakteryzują się:

  • wysoką jakością,
  • bardzo dobrymi parametrami technicznymi,
  • zaawansowaną automatyką plug&play,
  • szeroki zakresem wydajności,
  • innowacyjnością,
  • energooszczędnością.

Komfovent to jedna z marek, które przywiązują szczególną uwagę do trwałości i bezawaryjnej pracy oferowanych urządzeń. Dlatego każda centrala wentylacyjna przed przekazaniem użytkownikowi przechodzi kilkuetapowy proces kontroli jakości. To gwarancja sprawnej pracy systemu wentylacji mechanicznej, przy zachowaniu niskich kosztów jego utrzymania.

Centrale wentylacyjne Komfovent Domekt z automatyką C6M

Rodzina centrali wentylacyjnych Komfovent Domekt z automatyką C6M to zaawansowane technologicznie rozwiązania, które jeszcze lepiej odpowiadają potrzebom inwestorów. Zastosowany w centralach wymiennik obrotowy pozwala na bardziej precyzyjne sterowanie wydajnością. To przekłada się n a wyższy komfort  użytkowania i oszczędność energii. W centralach Komfovent Domekt producent zastosował także nowe aerodynamiczne czujniki temperatury oraz przepływu powietrza. To kolejny z czynników pozwalający na efektywne sterowanie wydajnością wentylacji, a co za tym idzie ograniczenie kosztów jej eksploatacji.

Zaawansowana automatyka: Nowy standard

W celu zapewnienia jak najwyższego komfortu użytkowania centrali wentylacyjnych marka Komfovent wyposażyła serię Domekt w zaawansowane rozwiązania automatyczne, co umożliwia zarządzanie pracą urządzenia z poziomu aplikacji mobilnych. To pierwsze centrale wentylacyjne 100% on-line w standardzie. Urządzenia wyznaczają nową jakość rozwoju automatyki sterowania wentylacją i rekuperacją w obiektach mieszkalnych, usługowych i przemysłowych.

Klientów zainteresowanych wyborem rekuperatorów Komfovent zachęcamy do kontaktu. Komfovent to jednostki o kompaktowych wymiarach, które z powodzeniem możemy zastosować w warunkach ograniczonej przestrzeni. Wyróżniają się funkcjonalnością i estetyką wymaganą w nowoczesnym budownictwie kubaturowym.   

Rekuperatory komfovent Domekt – centrale dedykowane do mniejszych obiektów w tym domów jednorodzinnych

Centrale wentylacyjne Komfovent VERSO i VERSO PRO – do zastosowań komercyjnych

Masz pytania?

Rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości!