Hurtownia klimatyzacji

Klientom oferujemy szeroki wybór rozwiązań dedykowanych potrzebom klimatyzacji domowych, biurowych i przemysłowych. Obok sprawdzonych rozwiązań zapewniamy fachowe doradztwo na każdym etapie realizacji inwestycji. Specjaliści HVAC odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i pomogą w wyborze najbardziej optymalnych urządzeń.

Hurtownia Klimatyzacji do Domu

klimatyzacjaNasz asortyment klimatyzacji do domu obejmuje urządzenia przeznaczone do instalacji w warunkach zabudowy wielorodzinnej, jak i domach jednorodzinnych. W stałym asortymencie posiadamy jednostki dedykowane do pracy w systemach MonoSplit i MultiSplit. Oferujemy szeroki wybór klimatyzatorów: ściennych, ścienno-przysufitowych, przypodłogowych, kasetonowych oraz kanałowych.

Klientom indywidualnym polecamy urządzenia sprawdzonych marek, których wybór stanowi gwarancję niezawodnej i ekonomicznej pracy klimatyzacji.

Hurtownia Klimatyzacji do Biura

Zapewnienie optymalnych parametrów powietrza w przestrzeni biurowej ma kluczowe znaczenie dla efektywności pracy. Dlatego wybierając klimatyzację do biura warto postawić na rozwiązania rekomendowane, które sprawdziły się w niejednym miejscu – tak pod względem funkcjonalności jak i ekonomiki pracy.

Nasza oferta klimatyzacji do biura obejmuje jednostki dedykowane do pracy w systemach MonoSplit i MultiSplit, dzięki czemu trafnie odpowiadamy na potrzeby i oczekiwania zarówno dużych obiektów biurowych, jak i niewielkich biur. W asortymencie posiadamy urządzenia wiodących marek: Mitsubishi Electric, Toshiba, Midea, Innova, Panasonic, AUX, Ande, Noxa i wiele innych.

Na potrzeby obiektów biurowych dostarczamy klimatyzatory ścienne, ścienno-przysufitowe, przypodłogowe oraz kasetonowe.

Hurtownia Klimatyzacji Przemysłowej

Ofertę Hurtowni Klimatyzacji HVAC uzupełniają rozwiązania dedykowane dla przemysłu. W asortymencie posiadamy klimatyzację przemysłową dla hal przemysłowych i komercyjnych. Nasze rozwiązania znajdują zastosowanie w warunkach hal produkcyjnych i magazynowych, w obiektach wielkopowierzchniowych oraz obiektach komercyjnych. Odznaczają się wysoką wydajnością pracy oraz niezawodnością w działaniu.

Klientom zainteresowanym zakupem klimatyzacji przemysłowej zapewniamy fachowe doradztwo na każdym etapie realizacji inwestycji. Posiadamy doświadczenie w kompletowaniu systemów dla obiektów przemysłowych o zróżnicowanym przeznaczeniu. To pozwala nam jeszcze lepiej odpowiadać na specyficzne potrzeby i oczekiwania przemysłu w zakresie utrzymania odpowiednich parametrów powietrza w obiekcie.

Masz pytania?

Rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości!