Logo

Godziny otwarcia

Pon - Pt, 8:00 - 16:00

Zadzwoń

+48 579 648 800
Do domów i budownictwa jednorodzinnego

Dobieramy oraz montujemy klimatyzację wszystkich typów w dowolnym lokalu mieszkalnym. Posiadamy szerokie portfolio udanych projektów w mieszkaniach w blokach, kamienicach, apartamentach, loftach, domach jednorodzinnych, wielorodzinnych czy piętrowych. Niezależnie czy mamy do czynienia z nowo budowanym domem czy już zamieszkałym przygotujemy odpowiednie rozwiązanie biorąc pod uwagę potrzeby i możliwości finansowe klienta. Realizujemy koncepcje domów HVAC od podstaw, jak również dokonujemy adaptacji i modyfikacji dotychczasowych rozwiązań w zakresie chłodzenia i ogrzewnictwa domów i mieszkań. Bazujemy tylko na sprawdzonym i solidnym sprzęcie różnych producentów.

Klimatyzacja domowa przez długi czas była luksusem, na który nie mogli sobie pozwolić lokatorzy mieszkań w blokach wielorodzinnych. Obecnie, w raz z rozwojem technik klimatyzacji klimatyzacja do mieszkania to już pewnego rodzaju standard, bez którego nie jesteśmy sobie w stanie wyobrazić komfortowego mieszkania. Dodatkowym atutem klimatyzacji domowej jest uniwersalny charakter klimatyzatorów, które dbają o przyjemnie chłodne powietrze w pomieszczeniu latem oraz poprawę komfortu cieplnego w chłodne dni. Jak to działa? Nowoczesne klimatyzatory pełnią funkcję powietrzną pompy ciepła, przez odwrócenie obiegu chłodniczego. To umożliwia płynne zarządzanie pracą klimatyzatora w zależności do bieżącej potrzeby. Co ważne klimatyzacja domowa utrzymuje nie tylko właściwą temperaturę, ale również zapewnia odpowiednią wilgotność powietrza w domu. Utrzymanie parametrów powietrza w pomieszczeniu na właściwym poziomie zapewnia komfortowe warunki do pracy i odpoczynku.

Klimatyzatory do domu,
klimatyzacja do mieszkania

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy wysokiej jakości klimatyzatory do domu i mieszkania. To profesjonalne urządzenia, które możesz samodzielnie kontrolować. Wygodę zarządzania temperaturą oraz wilgotnością powietrza w domu poprawia pilot sterujący, który stanowi integralny element oferowanego zestawu klimatyzacji do domu.

W trosce o komfort użytkowania klimatyzacji w warunkach domowych polecamy przede wszystkim klimatyzatory odznaczające się cichą i płynną pracą. Dzięki temu nasza klimatyzacja do mieszkań nie generuje hałasu w mieszkaniu i nie jest uciążliwa dla sąsiadów. To samo dotyczy klimatyzacji do domu. Klimatyzatory do domów jednorodzinnych to urządzenia niezwykle wydajne i ciche.

Montaż klimatyzacji – Łódź, Zgierz, województwo łódzkie

HVAC Systems oferuje kompleksowy wybór odpowiedniego urządzenia, jego montaż oraz serwis. Zajmujemy się instalacją klimatyzacji w domu, jak również montażem klimatyzacji w mieszkaniu w bloku. Pracujemy na urządzeniach i komponentach sprawdzonych marek, co przekłada się na wysoką skuteczność instalacji, przy niskich kosztach ich eksploatacji oraz niskiej awaryjności klimatyzacji.

Naszą ofertę klimatyzacji domowej uzupełniają profesjonalne usługi serwisowe. Dzięki HVAC w jednym miejscu zaprojektujesz klimatyzację dla swojego mieszkania lub domu, wybierzesz sprawdzone urządzenia i komponenty, zamówisz montaż instalacji, a w razie potrzeby skorzystasz z profesjonalnej obsługi serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Na potrzeby naszych Klientów wykonujemy również odgrzybianie klimatyzacji.

Masz pytania?
Czekamy na Twój kontakt!
Jakub Dobruchowski
Starszy Inżynier Sprzedaży

  +48 579 959 800
  kuba@hvacsystems.pl
Łukasz Szprync
Kierownik Działu Instalacji

  +48 692 203 189
  lukasz@hvacsystems.pl