Logo

Godziny otwarcia

Pon - Pt, 8:00 - 16:00

Zadzwoń

+48 579 648 800
instalacje sanitarne
Solidne i profesjonalne instalacje

Profesjonalnie i kompleksowo przeprowadzamy wybór oraz montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych. Wszystkie usługi wykonujemy z zastosowaniem nowoczesnych technologii i wysokiej jakości materiałów instalacyjnych, co przekłada się na solidność i niezawodność prac. Instalacje realizujemy w różnych technologiach, wykorzystujemy miedź, PP oraz PEX.

Nasze instalacje wykonujemy w obiektach każdego typu, w budownictwie mieszkaniowym, przemysłowym i komercyjnym. Korzystając z naszych usług, masz gwarancję, że wybór i montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych będą prawidłowe. Gwarantujemy trwałość, niezawodność i komfort użytkowania wykonanych przez nas instalacji przez wiele lat.

Kompleksowa obsługa
Obsługa klienta od A do Z
montaż wod-kan

Doradztwo

Zapewniamy doradztwo przy wyborze każdego urządzenia. Mamy doświadczony zespół specjalistów, który pomoże wybrać Ci sprzęt dostosowany do Twoich potrzeb.

montaż wod-kan

Montaż

Nasza ekipa wykwalifikowanych monterów zadba o to, aby wybrany przez Ciebie sprzęt został kompleksowo oraz prawidłowo zamontowany we wskazanej lokalizacji.

serwis wod-kan

Serwis

Jako nasz klient otrzymujesz od nas opiekę serwisową. W przypadku niespodziewanej awarii sprzętu lub standardowego przeglądu możesz liczyć na pomoc naszego serwisu.

Kompleksowa obsługa inwestycji

Oferujemy Państwu pełną obsługę inwestycji, w tym zaopatrzenie budowy w materiały, sprzęt i urządzenia oraz zapewnienie wykonawców. Powierzenie całości projektu, dostawy sprzętu oraz montażu jednej firmie to zdecydowanie same korzyści. Bierzemy odpowiedzialność i dajemy gwarancję na każdy element instalacji, produkt, część oraz usługę.

Przygotowujemy optymalne rozwiązanie, zawierające bezpłatną wycenę najlepszych i optymalnych urządzeń, materiałów oraz usługi montażu. Jeśli szukasz wiarygodnej firmy, oferującej kompleksową obsługę inwestycji, to trafiłeś idealnie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym oddziałem.

Uczciwość, jakość i zaangażowanie

Od ponad 10 lat zapewniamy kompleksowe doradztwo w zakresie nowoczesnych i energooszczędnych instalacji wodno-kanalizacyjnych. Oferujemy sprzęt oraz urządzenia od producentów, których sprawdziliśmy i do których mamy pełne zaufanie. To produkty światowych liderów branży wodno-kanalizacyjnej. Zatrudniamy tylko najlepszych doradców, projektantów, monterów oraz serwisantów. Zapewniamy, że będziemy na każdym etapie instalacji, od projektu przez załatwienie niezbędnych formalności i montaż aż po sprawne uruchomienie i dalszą opiekę serwisową.

Masz pytania?
Czekamy na Twój kontakt!
Jakub Dobruchowski
Starszy Inżynier Sprzedaży

  +48 579 959 800
  kuba@hvacsystems.pl
Łukasz Szprync
Kierownik Działu Instalacji

  +48 692 203 189
  lukasz@hvacsystems.pl