Logo

Godziny otwarcia

Pon - Pt, 8:00 - 16:00

Zadzwoń

+48 579 648 800
ogrzewanie podłogowe płaszczyznowe
Wodne ogrzewanie podłogowe

Ogrzewanie podłogowe jest typem ogrzewania płaszczyznowego. Zaletą jakie niesie ze sobą wybór takiego rozwiązania jest bez wątpienia możliwość korzystnego rozkładu temperaturowego w pomieszczeniach, a także równomierne oddawanie ciepła, jak i brak widocznych grzejników, co umożliwia lepsze zaplanowanie każdego wnętrza dając im dodatkowo większą przestrzeń. Koszt takiej instalacji jest podobny do grzejnikowej.

HVAC SYSTEMS oferuje wysoki standard ogrzewania podłogowego, zaprojektowany do pracy z pompą ciepła. Pracując z nami otrzymujesz pewność że twoje instalacje będą ze sobą wspólpracowały efektywnie i bezproblemowo przez wiele lat.

Zalety ogrzewania podłogowego
Wysoki komfort użytkowania
instalacja ogrzewania podłogowego

Lepsze ogrzewanie

Zaletą systemu ogrzewania podłogowego jest optymalny rozkład temperatury w pomieszczeniu oraz komfort cieplny. Strefa cieplejsza znajduje się przy stopach natomiast lekko ochłodzone powietrze znajduje się na poziomie głowy.

oszczędności wynikające z ogrzewania podłogowego

Realne oszczędności

W odróżnieniu od tradycyjnych grzejników podłoga zasilana jest wodą o znacznie niższej temperaturze (max. 35°C). Dzięki czemu można kupić pompę ciepła niskotemperaturową co przekłada się na niższy koszt zakupu i eksploatacji.

serwis wod-kan

Wysoka efektywność

Ogrzewanie podłogowe to układ samoregulujący i bezobsługowy. Charakteryzuje się bardzo dużą efektywnością. W systemie ogrzewania podłogowego temperatura czynnika grzewczego zasilania jest niska a komfort termiczny wysoki.

Kompleksowa obsługa inwestycji

Dobre ogrzewanie podłogowe to przedewszystkim projekt. Długości i ilość pętli ogrzewania podłogowego projektujemy pod kątem właściwej współpracy z pompą ciepła.
Używamy jedynie materiałów wysokiej jakości od renomowanych producentów. Wykorzystujemy specjalne rury PE-RT charakteryzujących się dużą elastycznością i bardzo dobrą przewodnością cieplną. Wybierając materiały polskiej firmy KAN-Therm, mamy pewność wysokiej jakości oraz parametrów zgodnych z wymogami budownictwa zrównoważonego.
Brak połączeń w warstwie wylewki gwarantuje szczelność całej instalacji a odpowiedni rozstaw między pętlami zapewnia równomierne rozłożenie ciepła na powierzchni podłogi co korzystnie wpłynie na rachunki za ogrzewanie.

rozdzielacz ogrzewania podłogowego
Masz pytania?
Czekamy na Twój kontakt!
Jakub Dobruchowski
Starszy Inżynier Sprzedaży

  +48 579 959 800
  kuba@hvacsystems.pl
Łukasz Szprync
Kierownik Działu Instalacji

  +48 692 203 189
  lukasz@hvacsystems.pl