Logo

Godziny otwarcia

Pon - Pt, 8:00 - 16:00

Zadzwoń

+48 579 648 800
klimatyzacja przemysłowa
Klimatyzacja w przemyśle

Utrzymanie odpowiedniej temperatury i parametrów powietrza jest niejednokrotnie warunkiem koniecznym dla udanego przebiegu procesów produkcyjnych. Stwarza również odpowiednie warunki dla personelu czyniąc pracę komfortową oraz bezpieczną.

Zajmujemy się doborem i montażem specjalistycznych urządzeń klimatyzacyjnych i grzewczych dla rozwiązań komercyjnych, w tym dla budynków wielkopowierzchniowych, takich jak hale produkcyjne, magazyny, biurowce czy punkty sprzedaży detalicznej niezależnie od ich przeznaczenia.

Kompleksowa obsługa w czasie trwania, gwarancji jak i po. Stały nadzór techniczny nad urządzeniami.

Klimatyzacja dla hal przemysłowych i komercyjnych

Osiągnięcie i utrzymanie odpowiednich parametrów powietrza w halach przemysłowych i komercyjnych to zadanie klimatyzacji przemysłowej, która umożliwia skuteczną obsługę obiektów wielkopowierzchniowych, przy jednoczesnym uzyskaniu zadanych parametrów temperatury i wilgotności powietrza. Temperatura oraz wilgotność powietrza mają kluczowe znaczenie dla prawidłowego przebiegu wielu procesów technologicznych, dlatego wybór profesjonalnej klimatyzacji przemysłowej do hal produkcyjnych i magazynowych jest szczególnie ważny. Klimatyzacja przemysłowa znajduje zastosowanie również w obiektach biurowych i komercyjnych. Wynika to z wysokiej wydajności urządzeń działających w obrębie instalacji oraz ekonomiki pracy całego systemu.

klimatyzacja w przemyśle
Co wyróżnia dobrą klimatyzację przemysłową?

Dobra klimatyzacja przemysłowa to przede wszystkim wysoki komfort, jaki zapewnia możliwość osiągnięcia i utrzymania parametrów powietrza użytkowego na zadanym poziomie. Niezwykle ważna jest przy tym jakość samego powietrza. Świeże powietrze o odpowiedniej temperaturze i poziomie wilgotności nie tylko sprzyja realizacji poszczególnych procesów technologicznych, ale przede wszystkim zwiększa zaangażowanie personelu w wykonywaną pracę.

Dobra klimatyzacja przemysłowa to także rozwiązanie ekonomiczne. Dlatego dobierając komponenty naszych instalacji każdorazowo staramy się zapewnić rozwiązania, które pozwalają ograniczyć koszty inwestycyjne i eksploatacyjne do rozsądnego poziomu.

Masz pytania?
Czekamy na Twój kontakt!
Jakub Dobruchowski
Starszy Inżynier Sprzedaży

  +48 579 959 800
  kuba@hvacsystems.pl
Łukasz Szprync
Kierownik Działu Instalacji

  +48 692 203 189
  lukasz@hvacsystems.pl
Klimatyzacja przemysłowa – Łódź

Marka HVAC Systems specjalizuje się w dostarczaniu specjalistycznych rozwiązań z zakresu klimatyzacji. W naszej ofercie znajdziesz instalację klimatyzacji przemysłowej dla obiektów wielkopowierzchniowych. W dorobku firma posiada projekty systemów klimatyzacji dla magazynów, biurowców, czy hal produkcyjnych. Każdy projekt został przygotowywany jest indywidualnie, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb klienta. Proponujemy najlepsze rozwiązania dla Twojego biznesu.

Klientom z terenu miasta Łódź i okolicy zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę, w ramach której:

  • pomagamy w stworzeniu projektu instalacji i doboru urządzeń klimatyzacyjnych,
  • wykonujemy montaż urządzeń w obiekcie,
  • wykonujemy rozruch instalacji,
  • zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Pracujemy na urządzeniach znanych i cenionych marek, co przekłada się na wysoką wydajność, bezawaryjną pracę oraz niskie koszty eksploatacji oferowanych instalacji.

klimatyzacja-komercyjna