Logo

Godziny otwarcia

Pon - Pt, 8:00 - 16:00

Zadzwoń

+48 579 648 800

Jaka klimatyzacja do domu i budownictwa mieszkalnego?

Wybór klimatyzacji do domu jest kluczowy. Głównym czynnikiem wyboru pozostaje powierzchnia domu/mieszkania. W zależności od metrażu – wybierzemy dla Ciebie najlepsze urządzenie. Zajmiemy się wyborem i montażem klimatyzacji wszystkich typów w dowolnym lokalu mieszkaniowym.

Posiadamy szerokie portfolio udanych projektów w mieszkaniach w blokach, kamienicach, apartamentach, loftach, domach jednorodzinnych, wielorodzinnych czy piętrowych.

Niezależnie czy mamy do czynienia z nowo budowanym domem, czy już zamieszkałym przygotujemy odpowiednie rozwiązanie, biorąc pod uwagę potrzeby i możliwości finansowe klienta.

Klimatyzacja domowa przez długi czas była luksusem, na który nie mogli sobie pozwolić lokatorzy mieszkań w blokach wielorodzinnych. Obecnie, wraz z rozwojem technik chłodzenia klimatyzacja do mieszkania to już pewnego rodzaju standard, bez którego nie jesteśmy sobie w stanie wyobrazić komfortowego mieszkania. Dodatkowym atutem klimatyzacji w domu jest uniwersalny charakter klimatyzatorów, które dbają o przyjemnie chłodne powietrze w pomieszczeniu latem oraz poprawę komfortu cieplnego w chłodne dni.

Klimatyzacja do domu z montażem. Jak to działa?

Nowoczesne klimatyzatory pełnią funkcję rewersyjnej powietrznej pompy ciepła dzięki zdolności odwrócenie obiegu chłodniczego. To umożliwia płynne zarządzanie pracą klimatyzatora w zależności do bieżącej potrzeby. Co ważne klimatyzacja domowa utrzymuje nie tylko właściwą temperaturę, ale również zapewnia odpowiednią wilgotność powietrza w domu. Utrzymanie parametrów powietrza w pomieszczeniu na właściwym poziomie zapewnia komfortowe warunki do pracy i odpoczynku. Klientom zainteresowanym montażem klimatyzacji w domu lub mieszkaniu oferujemy dwa rodzaje klimatyzatorów: Split oraz Multi Split.

Klimatyzacja typu Split oraz Multi Split

Klimatyzator typu Split składa się z dwóch jednostek: zewnętrznej połączonej z jednostką wewnętrzną. Obie połączone są przewodami freonowymi. Jednostka zewnętrzna montowana jest poza budynek (poza pomieszczenie chłodzone). Jednostka wewnętrzna montowana jest bezpośrednio w pomieszczeniu, które docelowo a być chłodzone. W przewodzie freonowym płynnie czynnik chłodzący, który uruchamia urządzenie. Co warto podkreślić w przypadku klimatyzacji w mieszkaniu – jednostkę zewnętrzną montujemy na balkonie lub na elewacji bloku (jeśli istnieje na to zgoda zarządcy bloku).

Klientom planującym chłodzenie wielu pomieszczeń, oferujemy klimatyzator typu Multi Split. To urządzenie swoją konstrukcją bardzo przypomina jednostkę typu Split. Istnieje jedna różnica. Do jednej sprężarki możemy podłączyć kilka parowników. Ta funkcja pozwala m.in. na rozmieszczenie klimatyzacji w wielu pokojach w domu. Do agregatów typu split i multi split można podłączyć również jednostki kanałowe oferujące możliwość nawiewu do kilku pomieszczeń na raz.

Ile kosztuje montaż klimatyzacji w domu?

Co dokładnie składa się na zakup klimatyzacji? Ile tak naprawdę wynosi koszt montażu klimatyzacji w domu?

Na całkowity koszt klimatyzacji składają się dwa najważniejsze elementy: cena urządzenia + koszt montażu. Ceny za urządzenia Split oraz Multi Split oscylują między 3000-5000 zł. Cena klimatyzatora do domu zależna jest od jego mocy i jest ona różna u każdego z dostawców sprzętu. Nasza firma oferuje urządzenia marek: Innova, Mitsubishi, Daikin oraz Toshiba.

Do ceny zakupu klimatyzacji do domu trzeba również doliczyć koszt montażu systemu. Ten element zawsze wyliczamy indywidualnie na podstawie wybranego modelu sprzętu chłodzącego.

KLIMATYZATORY DO DOMU, KLIMATYZACJA DO MIESZKANIA

W ofercie klimatyzacji do domu – znajdziesz wysokiej jakości klimatyzatory do domu i mieszkania. To profesjonalne urządzenia, które możesz samodzielnie kontrolować. Wygodę zarządzania temperaturą oraz wilgotnością powietrza w domu poprawia pilot sterujący, który stanowi integralny element oferowanego zestawu klimatyzacji do domu.

W trosce o komfort użytkowania klimatyzacji w warunkach domowych polecamy przede wszystkim klimatyzatory odznaczające się cichą i płynną pracą. Dzięki temu nasza klimatyzacja do mieszkań nie generuje hałasu w mieszkaniu i nie jest uciążliwa dla sąsiadów. To samo dotyczy klimatyzacji do domu. Klimatyzatory do domów jednorodzinnych to urządzenia niezwykle wydajne i ciche.

klimatyzacja do domu
MONTAŻ KLIMATYZACJI – ŁÓDŹ, ZGIERZ, WOJEWÓDZTWO ŁÓDZKIE

HVAC Systems oferuje kompleksowy wybór odpowiedniego urządzenia, jego montaż oraz serwis. Zajmujemy się instalacją klimatyzacji w domu, jak również montażem klimatyzacji w mieszkaniu w bloku. Pracujemy na urządzeniach i komponentach sprawdzonych marek, co przekłada się na wysoką skuteczność instalacji, przy niskich kosztach ich eksploatacji oraz niskiej awaryjności klimatyzacji.

Naszą ofertę klimatyzacji domowej uzupełniają profesjonalne usługi serwisowe. Dzięki HVAC w jednym miejscu zaprojektujesz klimatyzację dla swojego mieszkania lub domu, wybierzesz sprawdzone urządzenia i komponenty, zamówisz montaż instalacji, a w razie potrzeby skorzystasz z profesjonalnej obsługi serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Na potrzeby naszych Klientów wykonujemy również odgrzybianie klimatyzacji.

Masz pytania?
Czekamy na Twój kontakt!
Jakub Dobruchowski
Starszy Inżynier Sprzedaży

  +48 579 959 800
  kuba@hvacsystems.pl
Łukasz Szprync
Kierownik Działu Instalacji

  +48 692 203 189
  lukasz@hvacsystems.pl