Logo

Godziny otwarcia

Pon - Pt, 8:00 - 16:00

Zadzwoń

+48 579 648 800

Czy klimatyzacja w biurze jest potrzebna?

Od klimatyzacji w biurze oczekujemy przede wszystkim poprawy komfortu w miejscu pracy. Pozwala przetrwać ciężkie upalne dni pracownikom, musi być wydajna i cicha. Z drugiej strony są interesy właściciela czy zarządcy budynku, który oczekuje lat bezawaryjnej pracy i niskich wydatków na energię eklektyczną. Nie należy zapominać, że obecnie produkowane jednostki klimatyzacyjne to rewersyjne pompy ciepła, które stanowią ekologiczne i energooszczędne źródło ciepła dla budynku, Tylko dobrze dobrane i nowoczesne modele urządzeń klimatyzacyjnych mogą zaspokoić potrzeby klientów biznesowych.

Gwarantujemy szeroki spektrum najnowszych jednostek klimatyzacyjnych od najlepszych producentów. Oferujemy również rozbudowane systemy VRF (VRV).

Czy ktoś jeszcze wyobraża sobie pracę w biurze bez klimatyzacji? Oczywiście, że nie. Klimatyzacja to dziś obowiązkowe wyposażenie każdego biura. Klimatyzacja w biurze pozwala osiągać i utrzymywać optymalną temperaturę pomieszczeń niezależnie od pory roku i warunków atmosferycznych na zewnątrz. Latem klimatyzacja do biura skutecznie chłodzi pomieszczenia, zimą może stanowić dodatkowe źródło ciepła.

Utrzymanie optymalnej temperatury w biurze to nie tylko kwestia mody. Temperatura w pomieszczeniu ma bardzo duży wpływ na zdrowie i dobre samopoczucie osób w nim przebywających. To sprawia, że klimatyzator do biura pozwala poprawić wydajność pracowników, poprzez poprawę ich koncentracji i motywacji.

Klimatyzacja do biura koszt

Klimatyzacja do pomieszczeń biurowych to dziś obowiązkowy element wyposażenia miejsca pracy. Przygotowując ofertę, uwzględniamy kilka parametrów, które niewątpliwie mają wpływ na cenę całej instalacji w biurze. Oto jedne z najważniejszych:

  • stopień nasłonecznienia pomieszczenia
  • metraż biura, liczba pomieszczeń do ochłodzenia
  • miejsce montażu urządzenia

Przy wyborze klimatyzatora do biura zdecydowanie najistotniejszym czynnikiem jest wielkość pomieszczenia. To właśnie na jej podstawie nasi specjaliści dobierają sprzęt o odpowiedniej mocy chłodniczej. Ten aspekt również jest istotny jeśli mowa o cenie klimatyzacji do biura. Na który składa się zakup urządzeń/urządzenia + montaż instalacji. Każde zapytanie ofertowe traktujemy indywidualnie i dla każdej firmy przygotowujemy darmową wycenę całkowitego zakupu takiego systemu.

Koszt klimatyzacji do pomieszczeń biurowych to jednak nie tylko zakup i montaż. W tym miejscu należy wspomnieć o kosztach, które poniesiesz w trakcie eksploatacji urządzenia. Nasza firma świadczy dodatkowe usługi w zakresie serwisu klimatyzacji do biura: serwis systemu (mycie, odgrzybianie), naprawy gwarancyjne i po gwarancyjne, kontrola ilości czynnika, testy szczelności instalacji.

DLACZEGO KLIMATYZACJA DO BIURA JEST ISTOTNA?

Wysokie temperatury latem to jeden z powodów, dla których coraz większa liczba właścicieli i najemców przestrzeni biurowych decyduje się na montaż klimatyzacji. Drugim jest zapewnienie optymalnej temperatury do pracy sprzętu komputerowego. Nowoczesne biuro to przede wszystkim komputery i peryferia – urządzenia generujące ciepło i wymagające odpowiedniego chłodzenia. Klimatyzacja w biurze zapewniając optymalne warunki do pracy ludzi, jednocześnie przyczynia się do zwiększenia wydajności i żywotności sprzętu komputerowego.

klimatyzacja do biura

KLIMATYZACJA DO BIURA Łódź. Zgierz. Województwo Łódzkie Wycena. Montaż. Serwis.

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze inwestycji związanych z instalacją klimatyzacji w obiektach biurowych oraz indywidualnych biurach zlokalizowanych w przestrzeniach komercyjnych i przemysłowych. W naszej ofercie dla firm znajdziesz kompleksowe usługi w zakresie wyboru oraz instalacji klimatyzacji. Klimatyzator do biura wybieramy w oparciu o potrzeby firmy oraz jej pracowników. Dostępne systemy klimatyzacyjne użytkowane w biurach to split, multi split, klimatyzacja kanałowa oraz VRF (VRV).

Bazując na wiedzy, doświadczeniu oraz bardzo dobrej znajomości rynku urządzeń klimatyzacyjnych doradzamy rozwiązania, które najlepiej sprawdzają się w danych aplikacjach. Systemy wydajne, a zarazem ekonomiczne w użytkowaniu.

Przygotujemy dla Twojej firmy system klimatyzacji, który zapewni odpowiednie i przyjemne warunki do pracy. Instalujemy urządzenia wiodących marek: Mitsubishi Electric, Toshiba, Midea, Innova, Panasonic, AUX, Ande, Noxa i wiele innych.

Masz pytania?
Czekamy na Twój kontakt!
Jakub Dobruchowski
Starszy Inżynier Sprzedaży

  +48 579 959 800
  kuba@hvacsystems.pl
Łukasz Szprync
Kierownik Działu Instalacji

  +48 692 203 189
  lukasz@hvacsystems.pl